O mně

Dovolte, abych jsem se vám představil.

Jmenuji se Honza Horák, jsem ročník 1975 tedy 44 let.

Jsem vyučen střední odborné učiliště obor čalouník.

Do doby, nežli jsem začal podnikat před 15 lety jsem prošel několika zaměstnání.

Po vyučení jsem nastoupil do místní lisovny plastických hmot, jako lisař. Po jednom roce jsem se vyšplhal na seřizovače hydraulických a vstřikovacích lisů a tuto profesi jsem vykonával 7 let.

Jelikož k této profesi bylo zapotřebí ovládání několik samostatných strojů, prošel jsem nastávajícími kurzy, svářeč, soustružník, frézař, zhotovení chladícího systému forem, elektro, vakuové svařování plastických hmot.

Druhé mé zaměstnání, kde jsem se naučil a načerpal vědomosti bylo od roku 1999 do roku 2004 správce budovy Hotelu Bartošova pec v Turnově. Před touto profesí bylo nutno absolvovat kurzy malíř lakýrník, opravy a instalace vodovodního a odpadového potrubí, zámečnické práce, požární ochrana.

Tedy jsem celkově pobral mnoho zkušeností a nehledě na to, že sám vlastním nemovitost se zahradou, kterou je nutno spravovat jsem za život pobral mnoho dalších zkušenosti.

Od roku 2004 jsem začal podnikat výrobou sportovních potřeb a k mému podnikání přibila před dvěma lety úzká spolupráce s renomovanou a velice úspěšnou firmou NOMA zabývající se prodejem kvalitního Italského a Českého nábytku, jakožto rozvozce a montáže nábytku.

I přes mojí dostačující pracovní náplň mám občasné pracovní prostoje a pro mé zkušenosti, které jsem pobral během předchozích zaměstnání i let života a že rád se učím novým věcem, jsem se rozhodl vám nabídnout službu hodinového manžela. 

Pro jakékoliv dotazy mě prosím neváhejte kontaktovat, věřím, že společně nalezneme řešení vašeho problému v bytě, domě či zahrady.

S přáním pěkného dne vám přeje. Honza Horák